Rytíři se museli obejít bez několika opor - k dlouhodobě zraněným Matěji Mikšovskému a Janu Čečetkovi se přidali také Ondřej Bachtík, Jonáš Mědílek a Ondřej Hušek, a tak dostali šanci jiní - třeba Jakub Kubásek, který si odbyl soutěžní premiéru v prvním náchodském týmu. Kanonýra Ondřeje Bachtíka nahradil v elitní formaci Daniel Kříž a byl to právě on, kdo v osmé minutě otevřel gólový účet zápasu. Radost vydržela Náchodským ale jen minutu - vyloučení Filipa Čápa potrestal domácí ostrostřelec Štěpán Matěcha.

Na další branku se čekalo až do poloviny zápasu a byl to znovu Štěpán Matěcha, kdo poslal Turnov do vedení. Ve 39. minutě mohl stejný hráč dovršit hattrick, avšak Brandon Bulis byl proti a nařízené trestné střílení lapil. A tak v závěru druhé části udeřil náchodský kapitán Jiří Vlček, který přesilovkovou střelou do šibenice nedal Janu Královi v brance Turnova žádnou šanci.

V polovině třetí periody dostal možnost zahrávat trestné střílení také Náchod. Daniel Kříž si brankáře Krále položil a svojí druhou brankou v zápase vrátil vedení na stranu hostů. O tři minuty později se však pohotovou dorážkou prosadil Emil Hejduk a bylo to opět o jedné brance. Před týdnem v Plzni jí vstřelili Náchodští, tentokrát však v čase 58:51 inkasovali. Štěpán Matěcha třetí brankou v utkání vystřelil Turnovu kýžené tři body, Rytíři se naopak vrací ze severu Čech s prázdnou.