HODNOCENÍ TRENÉRA PETRA DUŠKA

Dorostenci B tuto sezónu opět odehráli dobře. Vždy se do utkání pouštěli naplno, nic nevypustili a vždy bojovali až do konce. Na tréninky chodili pravidelně a to je semklo - byli prostě dobrá parta, která stála vždy při sobě. Teď je čeká start v juniorech a myslím si, že se na to připraví zodpovědně jako vždy.

Za sebe bych jim chtěl poděkovat. Jsou super parta, všem moc děkuji. Jste super!

HODNOCENÍ ŠIMONA SEDLÁČKA

Ahoj Šimone. Jak hodnotíš uplynulou sezónu z pohledu hráče?

Z počátku jsme do sezóny nevstoupili dobře, zápasy nám utíkaly kvůli menším chybám. Po menší zimní pauze jsme se na hřiště vrátili v daleko lepší formě a tak jsme každý zápas v druhé části vyhráli. Celkově se tak dá sezóna hodnotit velice kladně.

Podařilo se splnit týmové cíle?

Týmové cíle byly vždy, abychom si zahráli a zápas si užili, případně ho obohatili o výhru. Někteří se snažili docílit nějakého progresu, což se povedlo. Ano, týmové cíle se splnili.

Co se ti během sezóny povedlo? V čem si zaznamenal největší posun?

Během sezóny se mi povedlo vychytat dvakrát nulu, což bylo mým snem. Samozřejmě jsem toho dosáhl také díky bojovnosti a zkušenosti mých spoluhráčů. Největší posun jsem zaznamenal během listopadu a prosince, kdy jsme začali na trénincích dělat více cvičení. Největší osobní posun jsem měl ve vytrvalosti a brankařské technice.

Připravuješ se během karantény doma na začátek společných tréninků?

Ano připravuji, se spoluhráči hodně chodíme hrát fotbal či florbal. Individuálně se pak rozvíjím pomocí kola, posilovny nebo fotbalu.