Nové webové stránky jsou dalším střípkem v komunikaci klubu. Ta však v tomto případě nemíří jen od klubu k jeho členům, jako tomu bylo v případě nové členské sekce, kterou jsme spustili v květnu, ale také směrem k fanouškům a širší veřejnosti. Spolu s ČLENSKOU SEKCÍ tak nový web zajistí přísun informací a zpráv všem, kteří se o život v klubu zajímají.

"Jsem velmi rád, že nové webové stránky můžeme spustit ještě před začátkem nové soutěžní sezóny, která je již za rohem. Na webu najdete ucelené informace důležité pro každého člena i fanouška klubu", řekl sportovní ředitel a předseda klubu Tomáš Třešňák.

První velkou novinkou, kterou určitě ocení všichni, kdo navštěvují webové stránky skrze své mobilní telefony, je mobilní verze webových stránek. Druhou novinkou, která bude spuštěna brzy, je nový FANSHOP. Veškeré objednávky klubového vybavení budou probíhat přes webové stránky a budou mnohem jednodušší a přehlednější.

"Nový web je pro nás závazkem. Budeme se snažit udržovat jej aktuální a doplňovat obsah, tak aby Vám přinášel nejnovější informace. Věříme, že nový web ocení každý člen, rodič i fanoušek klubu", dodal Tomáš Třešňák.

Nové webové stránky jsou propojeny s členskou sekcí, takže i jejich administrátorům velmi usnadňují správu. Zároveň dojde i k napojení na webové stránky Českého Florbalu, ze kterých se budou na náš web přenášet aktuální výsledky jednotlivých družstev, rozpis zápasů, tabulka ligových soutěží a skrze soupisky se půjde jednoduše prokliknout na profily hráčů na stránkách Českého Florbalu. Určitě doporučujeme podívat se na náchodskou historii a náchodskou filozofii. V záložce HISTORIE si můžete přečíst nejen o prvních krůčcích náchodské florbalové organizace, ale také o výsledkových i organizačních úspěších organizace, úspěších hráčů, a můžete se také podívat na přehled umístění elitního týmu v jednotlivých sezónách či na to, kdo všechno za mužský A-tým nastoupil a komu se podařilo pokořit hranici sta soutěžních branek.

V záložce FILOZOFIE se zase dozvíte něco o náchodské cestě - náchodské misi, vizi a hodnotách. Zjistíte, jaké chceme vychovávat hráče, jak chceme trénovat, jakou hrou se chceme prezentovat a jak pomáháme našim hráčům v jejich snaze o dosažení cílů.

Věříme, že se Vám naše nové webové stránky líbí.