Florbal Primátor Náchod - FBS Olomouc 4:5pn

branky: 24. Adam Jakubský, 37. Lukáš Rázl, 44. Adam Jakubský, 54. Adam Jakubský - 3. Matěj Ivo Pírek, 33. Kryštof Brzobohatý, 50. Petr Sova, 54. Matěj Romanovský, N Matěj Pecha; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 17 - Šimon Nykl 20; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2, 0:0

Souboj týmu ze spodku tabulky nabídl vyrovnaný zápas. Ani jeden tým nenechal ten druhý odskočit na více než jednobrankový rozdíl. Zatímco v první půlce měla mírně navrch Olomouc, v té druhé měl více ze hry domácí Náchod. Po konci základní hrací doby svítil na časomíře nerozhodný stav, který nerozhodlo ani prodloužení. V samostatných nájezdech prokázali větší kvalitu hráči Olomouce, kteří díky tomu brali z Plechárny extra bod navíc.

Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): "Myslím, že se potkaly dva naprosto vyrovnané týmy a nakonec jsme v nájezdové loterii byli šťastnější. Každopádně 1. liga juniorů už viděla mnohem kvalitnější utkání. Dneska jsme moc koncentrace neviděli. Děkuji soupeři za utkání."

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): "Vyrovnané utkání, které jsme si prohráli v brankovišti, kde byl soupeř důraznější. Začátek utkání se nám nepovedl ale od druhé třetiny jsme hru dokázali více kontrolovat. Bohužel jsme si nedokázali vytvářet kvalitní příležitosti abychom soupeři vstřelili více branek. Díky hráčům za zápas a fanouškům za podporu. Uvidíme se znova večer na zápase s Benešovem."


Florbal Primátor Náchod - Torpedo Havířov 3:5

branky: 14. Jakub Vysoký, 57. Jakub Langpaul, 59. Jakub Langpaul - 16. Tomasz Grycz, 20. Jan Warcholek, 22. Jan Warcholek, 31. Samuel Řezáč, 58. Jan Chmiel; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: David Fröde 15 - Vojtěch Vilím 20; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:1

Den po zápase s Olomoucí zavítalo do Plechárny Torpedo Havířov. Náchodští vstoupili do zápasu aktivně a vypracovali si zasloužené vedení. Od vstřeleného gólu hra domácího týmu postupně upadala do velké pasivity a letargie, která dovolila soupeři zápas otočit a pohodlně kontrolovat. V poslední třetině Rytíři zlepšili svoji hru. Soupeře přestříleli a svoji aktivitou si vytvořili prostor pro vyrovnání v podobě tří přesilových her a velkého množství brankových situací. V nich ale domácí tým nebyl efektivní, a proto hosté z Plechárny odváželi všechny body do tabulky.

Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): "Měli jsme dobrý vstup do zápasu. Po našem prvním vstřeleném gólu jsme postupně byli více a více pasivní, hlavně ve druhé třetině, kdy nás soupeř téměř k ničemu nepustil. Třetí třetina byla z naší strany zahrána velmi kvalitně. Vypracovali jsme si dostatek brankových příležitostí na otočení zápasu. Bohužel nám chyběla větší kvalita v zakončení. Díky všem aktérům za zápas."

Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): "Zápas měl z naší strany pomalý rozjezd, což ale dovedu pochopit. Vstávali jsme ve 4 ráno, absolvovali dlouhou cestu a ještě měli dost absencí. Druhá třetina byla naprosto v naší režii, plnili jsme co jsme si řekli a byli nebezpeční. Jen je škoda, že jsme to nezůročili gólově. Třetí třetina byla jedna velká trága, ovlivňená spousty vyloučeními, které nemá cenu komentovat. Jsme rádi, že máme tento výjezd za sebou s plným bodovým přídělem ale musíme se naučit realitvně hotové zápasy hrát více s chladnou hlavou. Děkuji soupeři za utkání."


FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 8:7p

branky: 31. Petr Szturc, 34. Vítek Ryba, 45. Petr Szturc, 47. Filip Rathouský, 51. Filip Brejcha, 52. Filip Rathouský, 55. Ondřej Binar, 64. Elliot Festa - 21. Jakub Langpaul, 21. Jiří Jebavý, 29. Antonín Donaj, 34. Jakub Langpaul, 36. Jakub Langpaul, 54. Jakub Langpaul, 58. Adam Jakubský; rozhodčí: Daniel Ondráček - David Richter; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Michal Malý 8 - David Fröde 17; po třetinách: 0:0, 2:5, 5:2, 1:0

Ve státní svátek zavítali junioři do Hradce Králové, kde se utkali s místním FbC, přičemž chtěli udržet dosavadní vítěznou sérii čítající už šest zářezů. Po opatrné první třetině Rytíři razantně vstoupili do druhé a vypracovali si tříbrankové vedení, které i přes branky soupeře dokázali do konce prostřední části udržet. Třetí třetina přinesla opačný průběh oproti druhé. Hradec využil polevení v nasazení a koncentraci Rytířů a čtyřmi brankami překlopil utkání na svou stranu. Náchodští vzápětí díky proměněné přesilové hře srovnali. Po srovnání stavu ale Náchodští svou hru nesrovnali a vzápětí hned inkasovali. Zásluhou využité hry Rytířů v šesti šel zápas do prodloužení. V něm Náchodští nebyli schopni využít své šance, zatímco Hradec ano, čímž ukončil vítěznou sérii Náchodských.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): "Pro nás ztracené body. Dvě třetiny jsme i přes improvizovanou sestavu odehráli nadstandartně. Ve třetí třetině jsme nebyli silní v hlavách a důslední v tom, v čem jsme byli první dvě třetiny dobří. V klíčových okamžicích jsme navíc nebyli schopni do hry přenést to, co děláme na trénincích. Je to velká škoda, protože hráči do zápasu dali vše, za což jim děkuji. Děkuji všem aktérům za zápas."

Komentář domácích Heger David (Trenér): "Děkuji týmu za dnešní utkání. Je důležité se se nevzdávat za jakéhokoliv stavu.A jsem rád že to týmu došlo. Dnešní dva body jsou zlaté. Opět krůček v před v naší hře a celkovému pojetí. Za to jsem moc rád.Děkujeme soupeři za utkání."


Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:11

branky: 34. Antonín Donaj - 20. Vojtěch Honzák, 23. Marek Svoboda, 29. Vojtěch Honzák, 33. Jonáš Obermann, 36. Marek Honzák, 41. Marek Svoboda, 44. Vojtěch Honzák, 54. František Urbánek, 57. Jonáš Obermann, 60. Dominik Šach, 60. Miroslav Řehák; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 0:1 + Marek Honzák 4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 24 - Jiří Trojan 26; po třetinách: 0:1, 1:4, 0:6

Do zápasu s pražskými Vinohrady vlivem souběžně hraných zápasů nastoupil Náchod v pouze dorostenecké sestavě. Náchodští dorostenci se prali statečně a do půli zápasu byli více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel své šance nevyužili a od půlky zápasu převzal otěže hostující celek. Důraznější hra soupeře dělala Rytířům potíže, díky čemuž sokoli z Vinohrad postupně navyšovali skóre až do stavu 1:11 v neprospěch Náchodských.

Komentář domácích Rázl František (Trenér): "Dnes jsme dík souběhu zápasů nasadili komplet dorosteneckej tým a dlouhou dobu se nám dařilo hrát vyrovnaně, bohužel nás trápila koncovka.Ve chvílích kdy soupeř zvýšil důraz došlo k rozhodnutí zápasu.Nicméně patří klukům poděkovat za týmovost a nasazení, je to parta na které se dá stavět.Děkuji soupeří za fér hru a všem divákům za podporu."

Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra): "Jsme rádi za dobrý výkon k vysokému vítězství. Děkujeme soupeři a pořadatelům a budeme se těšit na odvetu."


Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM SO Praha 10 5:4p

branky: 9. Jan Majer, 17. Adam Jakubský, 24. Jiří Jebavý, 29. Adam Jakubský, 65. Adam Pekárek - 32. Lukáš Tesařík, 37. Štěpán Novák, 46. Vojtěch Göpfert, 60. Lukáš Tesařík; rozhodčí: Vladimír Lešák - Daniel Jireček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 16 - Adam Bednář 26; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2, 1:0

Zápas s čaroději z Prahy chtěla nejstarší mládežnická kategorie urvat. To se potvrdilo v nástupu do zápasu a první třetině, kdy se soupeř téměř nedostal do hry. Náchodští postupně přidávali branky a v půlce zápasu měli vypracovaný nadějný náskok. Bohužel ve druhé půlce zápasu přišlo polevení v nastaveném tempu hry na náchodské straně a soupeř postupně začal stahovat náskok Rytířů, který v poslední minutě zápasu vzal za své. Prodloužení bylo plně v režii domácího týmu, avšak rozhodnutí vlivem nevyužitých šancí přišlo vteřinu před koncem zápasu.

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): "Za dnešní výkon jsme si zasloužili více bodů než soupeř. Kluci předvedli kvalitní výkon, za to dík. Díky fanouškům za podporu."

Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): "Děkuji soupeři za utkání."

Před polovinou zápasu se náchodští junioři pohybují na nelichotivém předposledním místě. Nicméně soutěž je vyrovnaná a většině zápasů juniorský elitní tým herně nad svými soupeři neztrácel.