Torpédo Havířov

Florbal Náchod

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Poslední zápas 16.02.2020

SH VŠE 

FC Bučis Team

Bučis Team

9:6
(4:1, 2:2, 3:3)

Florbal Primátor Náchod

Florbal Náchod

Přiští zápas 23.02.2020

SH Bystřice 

Florbal Benešov

Benešov

:
od 00:00

Florbal Primátor Náchod

Florbal Náchod

Přihlášené týmy

Kategorie B9

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
3. Florbal Primátor Náchod Red ANO
4. Florbal Primátor Náchod Black ANO
5. Kralupy Wolves ANO
6. FBC Mohelnice ANO
7. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší NE
8. FbC Hradec Králové NE
9.    
10.    
NÁHR.    

 

Kategorie B11

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. SCC Semily Lions ANO
3. FBK Orlicko-Třebovsko Modří ANO
4. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
5. Florbal Primátor Náchod Red ANO
6. Florbal Primátor Náchod Black ANO
7. FBK Orlicko-Třebovsko Bílí ANO
8. Florbal Litomyšl NE
9. TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem ANO
10. Kralupy Wolwes ANO
11. Interobal Plzeň NE
12. FbC Sokol Předměřice NE
13. FBC Mohelnice ANO
14. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší NE
15. FbC Hradec Králové bílí I. NE
16. FbC Hradec Králové bílí II. NE
17. FbC Hradec Králové černí  NE
18. 1. FK Ostrava JIH NE
19.    
20.    
NÁHR.    
NÁHR.    

 

Kategorie B13

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. SCC Semily Predators ANO
3. SCC Semily Tigers ANO
4. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
5. Florbal Primátor Náchod Black ANO
6. Florbal Primátor Náchod Red ANO
7. FBC Letohrad bílá NE
8. FBC Letohrad modrá NE
9. Florbal Litomyšl A NE
10. Florbal Litomyšl B NE
11. TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem ANO
12. Kralupy Wolves ANO
13. Interobal Plzeň NE
14. FBC Sion - DDM Nová Generace Modří ANO
15. FBC Sion - DDM Nová Generace Bílí ANO
16. FBC Mohelnice ANO
17. Sokol Roztoky ANO
18. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší NE
19. FbC Hradec Králové černí NE
20. FbC Hradec Králové bílí NE
NÁHR.    
NÁHR.    

 

Kategorie B15

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
3. Florbal Primátor Náchod Black - Vidláci ANO
4. Florbal Primátor Náchod Red ANO
5. FBC Letohrad NE
6. Florbal Litomyšl NE
7. TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem ANO
8. FBC Kofoly Liberec ANO
9. Interobal Plzeň NE
10. FBC Mohelnice ANO
11. FBC Sion - DDM Nová Generace ANO
12. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší NE
13. FbC Hradec Králové NE
14. 1. FK Ostrava JIH NE
15. Medvědí Žacléř NE
16.    
NÁHR.    
NÁHR.    

 

ligová tabulka

1. Čelákovice 20 140:100 44
2. Panthers Praha 20 155:102 42
3. Mukařov 20 124:99 40
4. Bučis Team 20 144:121 38
5. Wizards Praha 20 135:119 32
6. Králův Dvůr 20 118:119 32
7. FbC Plzeň 20 106:111 27
8. Kobylisy 20 137:136 26
9. Florbal Náchod 20 108:135 24
10. TJ Turnov 20 101:125 22
11. Benešov 20 104:125 19
12. Bivoj Litvínov 20 89:169 14
Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.02.2020Tomáš Poupa (19)

25.02.2020Martin Macek (13)

28.02.2020Hynek Pacák (19)

Hlavní partner
Primátor Pivovar Náchod Město Náchod MŠMT
Partner
Královéhradecký kraj Regina, a.s. Integraf, s.r.o. FATPIPE Burik team element Mizuno GATORADE CASIA TOUR NSYS Tejpy.cz Vella Swenbee

© 2020 Florbal Náchod - Všechna práva vyhrazena info@florbalnachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 181052
Posledních 30 dnů: 5087 | Posledních 7 dnů: 1324 | Poslední den: 167