Torpédo Havířov

Florbal Náchod

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Poslední zápas 08.03.2020

SH TJ Náchod 

Florbal Primátor Náchod

Florbal Náchod

5:6
(2:2, 1:3, 2:1)

Florbal Benešov

Benešov

Přihlášené týmy

Kategorie B9

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
3. Florbal Primátor Náchod Red ANO
4. Florbal Primátor Náchod Black ANO
5. Kralupy Wolves ANO
6. FBC Mohelnice ANO
7. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší ANO
8. FbC Hradec Králové ANO
9.    
10.    
NÁHR.    

 

Kategorie B11

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. SCC Semily Lions ANO
3. FBK Orlicko-Třebovsko Modří ANO
4. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
5. Florbal Primátor Náchod Red ANO
6. Florbal Primátor Náchod Black ANO
7. FBK Orlicko-Třebovsko Bílí ANO
8. Florbal Litomyšl ANO
9. TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem ANO
10. Kralupy Wolwes ANO
11. Interobal Plzeň NE
12. FbC Sokol Předměřice ANO
13. FBC Mohelnice ANO
14. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší ANO
15. FbC Hradec Králové bílí I. ANO
16. FbC Hradec Králové bílí II. ANO
17. FbC Hradec Králové černí  ANO
18. 1. FK Ostrava JIH ANO
19. Chlumecký flóčko NE
20.    
NÁHR.    
NÁHR.    

 

Kategorie B13

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. SCC Semily Predators ANO
3. SCC Semily Tigers ANO
4. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
5. Florbal Primátor Náchod Black ANO
6. Florbal Primátor Náchod Red ANO
7. FBC Letohrad bílá ANO
8. FBC Letohrad modrá ANO
9. Florbal Litomyšl A ANO
10. FbC Hradec Králové bílí ANO
11. TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem ANO
12. Kralupy Wolves ANO
13. Interobal Plzeň NE
14. FBC Sion - DDM Nová Generace Modří ANO
15. FBC Sion - DDM Nová Generace Bílí ANO
16. FBC Mohelnice ANO
17. Sokol Roztoky ANO
18. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší ANO
19. FbC Hradec Králové černí ANO
20. FBC Sokol Předměřice ANO
21. Animals DDM Praha 2 ANO
22. Chlumecký flóčko NE

 

Kategorie B15

  Tým Platba
1. FBŠ Všestary ANO
2. FBŠ Nové Město nad Metují ANO
3. Florbal Primátor Náchod Black - Vidláci ANO
4. Florbal Primátor Náchod Red ANO
5. FBC Letohrad ANO
6. Florbal Litomyšl ANO
7. TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem ANO
8. FBC Kofoly Liberec ANO
9. Interobal Plzeň NE
10. FBC Mohelnice ANO
11. FBC Sion - DDM Nová Generace ANO
12. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší ANO
13. FbC Hradec Králové ANO
14. 1. FK Ostrava JIH ANO
15. Medvědí Žacléř ANO
16. Animals DDM Praha 2 ANO
17. Chlumecký flóčko NE
NÁHR.    

 

ligová tabulka

1. FBC Dobruška 16 116:46 42
2. FBC Trutnov (DTJ) 16 127:69 31
3. Florbal Náchod 16 150:71 30
4. FBK Jičín 16 116:66 28
5. Dvůr Králové nL 14 151:57 27
6. SION HK 14 60:135 13
7. Chlumec nad Cidlinou 14 66:145 7
8. Hvězdy Česká Skalice 14 24:221 0
Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

08.04.2020Lukáš Rázl (16)

08.04.2020Zdeněk Balcar (13)

10.04.2020Filip Felkl (11)

Hlavní partner
Primátor Pivovar Náchod Město Náchod MŠMT
Partner
Královéhradecký kraj Regina, a.s. Integraf, s.r.o. FATPIPE Burik team element Mizuno GATORADE CASIA TOUR NSYS Tejpy.cz Vella Swenbee

© 2020 Florbal Náchod - Všechna práva vyhrazena info@florbalnachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 185092
Posledních 30 dnů: 1975 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 31