Národní liga mužů - 18. kolo - SH TJ Náchod
1.2. 14:00 Florbal Primátor Náchod vs. T.B.C. Lucern Králův Dvůr 7:3 online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 13. kolo - Multifunkční MSH Skuteč
1.2. 09:00 FbC Skuteč vs. Florbal Primátor Náchod B 4:6 online
1.2. 12:00 Florbal Prmátor Náchod B vs. Orel Přelouč 3:4 online

3. liga dorostenců, skupina 4HK - 13. kolo - Slavíčkova hala Chlumec nad Cidlinou
2.2. 10:30 Florbal Primátor Náchod B vs. TJ Sokol Dvůr Králové nL 8:4 online
2.2. 12:30 KM automatik FBK Jičín vs. Florbal Primátor Náchod B 3:4 online

AKTUALIZACE

2.2. 22:20
Dorostenci B dnes uhráli šest bodů. V Chlumci nad Cidlinou si poradili nejprve 8:4 se Dvorem Králové a posléze i 3:4 s Jičínem.

1.2. 16:45
Čtvrtá výhra mužského Áčka v řadě. Tentokrát si Rytíři vyšlápli na Králův Dvůr, který sestřelili 7:3. Vítězství se však nerodilo lehce, ještě před třetí třetinou bylo skóre vyrovnané. Závěrečná část však byla ze strany Náchodských famózní. Opět skvěle zafungovala spolupráce Vojtěcha Bureše s Janem Světlíkem - první jmenovaný v utkání zapsal gól a tři asistence, druhý dvě branky a asistenci.

Komentář trenéra hostů pana Michala Kuberta:
"Jediný pozitivní z tohoto zápasu bereme to, že jsme na vzájemný zápas +1. Po druhé třetině jsme měli soupeře dorazit, ale vyhořeli jsme. Soupeř trestal z produktivity a zaslouženě vyhrál. Děkujeme za zápas a boj o play off bude ještě drama."