Torpédo Havířov

Florbal Náchod

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Poslední zápas 08.03.2020

SH TJ Náchod 

Florbal Primátor Náchod

Florbal Náchod

5:6
(2:2, 1:3, 2:1)

Florbal Benešov

Benešov

Co se událo v roce 2019?

Kalendářní rok 2019 se pomalu blíží ke svému konci a je na čase zrekapitulovat, co vše se během něho náchodské organizaci povedlo...

 

 

 

 

ÁČKO V PRVNÍ LIZE

 • Elitní mužský A-tým postoupil před sezónou 2018/2019 potřetí v historii do 1. ligy. Ze zápasů proti florbalové smetánce odešli Rytíři devětkrát vítězně, to jim však na udržení prvoligové příslušnosti nestačilo. 

 

ČLENSKÁ SEKCE

 • Pro zjednodušení a zpřehlednění interní komunikace mezi klubem a hráči, potažmo rodiči, jsme jako první organizace v Královéhradeckém kraji založili Členskou sekci. Ta kromě zjednodušení komunikace přinesla i zjednodušení řízení pro klub samotný. I nadále zůstáváme jedinou florbalovou organizací v kraji, která členskou sekcí disponuje.

 

ÚSPĚCH V PROGRAMU PP3

 • V červnu se náchodská florbalová organizace úspěšně ucházela o zařazení do oranžové skupiny komplexního programu podpory PP3. Unie hodnotila sportovní činnost, marketingovou činnost a řízení klubu a zařadila náchodskou organizaci mezi 30 nejlépe fungujících v České republice.

 

DVA ZAMĚSTNANCI NA PLNÝ ÚVAZEK

 • V rámci profesionalizace organizace došlo k navýšení počtu zaměstnanců pracujících na plný pracovní úvazek na dva. Díky tomu nabízíme stále vyšší standard nejen v otázce sportovního procesu, ale i ve službách pro hráče a rodiče. A u čísla 2 v následujícím roce určitě nezůstaneme. 

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

 • Letos proběhly čtyři turusy Sportovního příměstského tábora pod taktovkou náchodských trenérů. Celý jeden prázdninový měsíc tak dětem v Náchodě a okolí zprostředkováváme sportovní vyžití. 

 

SCHOOL MATCH

 • První utkání pro školáky odehráli Rytíři v září proti Turnovu. A akce se vydařila na výbornou - 345 školáků pomohlo svým fanděním Náchodu k vítězství. Věřme, že je sport s děrovaným míčkem zaujal. 

 

NEJVĚTŠÍ VÝPRAVA NA PRAGUE GAMES

 • Na mezinárodní florbalový turnaj v Praze letos vyrazila rekordní náchodská výprava čítající hned čtyři florbalová družstva. Ta měla možnost konfrontace nejen se soupeři z Česka, ale také Švédska, Finska, Švýcarska a Lotyšska. 

 

NOVÁ IDENTITA

 • Na jaře prošla značka Florbal Náchod velkou proměnou v očích veřejnosti. V rámci rebrandingu značky došlo ke změně loga i dalších grafických prvků, které nyní Florbal Náchod jasně identifikují. Novou grafickou identitu vytvořil pro náchodskou organizaci slovenský grafik Slavo Kiss, který spolupracuje mimo jiné také s týmy z NHL.

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 • Ukončení sezóny proběhlo letos opět v přátelském duchu a s větší účastí hráčů, rodičů i fanoušků než v předcházejících ročnících. Těší nás, že se Vám tato klubová akce líbí.

 

SPORTOVNÍ TŘÍDY PŘI ZŠ T.G.M.

 • Náchodská florbalová organizace se podílela na vytvoření unikátního projektu sportovních tříd s rozšířenou výukou, který vznikl na základní škole T.G. Masaryka. Spoluvytváříme tak podmínky k rozvoji sportovců na Náchodsku.

 

NEJVÍCE TÝMŮ A ČLENŮ V HISTORII

 • Do soutěžního ročníku 2018/2019 přihlásil náchodský florbalový oddíl rekordních 13 družstev. To koresponduje se zvýšeným zájmem o florbal v Náchodě ze strany veřejnosti - náchodský florbalový oddíl totiž aktuálně disponuje nejvyšším počtem aktivních členů.

 

FLORBALOVÁ AKADEMIE V POLICI NAD METUJÍ

 • V září zřídila náchodská organizace první mimonáchodskou florbalovou akademii - konkrétně v Polici nad Metují. A ukázalo se, že v Polici nad Metují je o florbal obrovský zájem. V úsilí budeme nadále pokračovat a i v nadcházejícím roce nabídneme florbal nejen dětem v Náchodě, ale i v dalších místech širého okolí.

 

NÁBOROVÝ TÝDEN

 • Největší náborová kampaň náchodské organizace vyvrcholila Náborovými dny ve druhém týdnu v září. Ty navštívil rekordní počet zájemců a mnozí z nich si florbal oblíbili natolik, že se stal neodmyslitelnou součástí jejich života.

 

TESTOVÁNÍ HRÁČŮ

 • V rámci zkvalitňování sportovního procesu došlo před sezónou k hromadnému testování všech hráčů věkových kategorií Starší žáci a starší, a to za využití moderních technologií. Výsledky nám pomohou nadále zkvalitňovat tréninkový proces a mohou být důležitou zpětnou vazbou pro hráče samotné. 

 

AKTIVACE SMLUV S PARTNERY FAT PIPE A BLINDSAVE

 • Úspěchem na poli marketingovém bylo vyjednání výhodnějších smluv s dosavadním partnerem FAT PIPE, a také uzavření smlouvy s partnerem BLINDSAVE, který je specialistou na brankářské vybavení.

 

MATERIÁLOVÝ VELETRH

 • I letos jsme do Náchoda přivezli Materiálový veletrh. Hráči a rodiče si tak mohli přímo na palubovce v Náchodě vyzkoušet vybavení značky FAT PIPE pod dohledem profesionálů, a dále také vybavení značek MIZUNO a GATORADE nebo i klubový materiál.

 

KLUBOVÁ KANCELÁŘ

 • Pro zjednodušení komunikace mezi pracovníky organizace i zajištění přímé konfrontace mezi zaměstanci klubu a hráči, rodiči či zákazníky jsme vybudovali klubovou kancelář v prostorách základní školy T.G. Masaryka.

 

SUPERLIGA V NÁCHODĚ

 • Po čtyřech letech měli sportovní fanoušci v Náchodě možnost vidět zápas nejvyšší české florbalové soutěže. Do Náchoda přijel dvojnásobný český mistr Florbal Chodov a do cesty se mu postavil úřadující mistr poháru Sokoli Pardubice. Snad byl tento sportovní zážitek inspirací pro náchodské hráče. 

 

O POHÁR ZÁMECKÉHO MEDVĚDA

 • V květnu pořádala náchodská organizace kromě tradičního turnaje Memoriálu Davida Korce také mládežnický turnaj O pohár zámeckého medvěda. A právě turnaj pro mládež dosáhl obrovského úspěchu - během jednoho dne bylo totiž na sedmi hřištích odehráno 178 zápasů, do kterých naskočilo 648 hráčů.

 

FLORBALOVÝ PLES

 • Po dlouhé odmlce byla v náchodské organizaci opět oprášena myšlenka florbalového plesu. Ten sice proběhne až v únoru roku 2020, vrcholné přípravy však probíhají již nyní.

 

Diskuze k článku

ligová tabulka

1. FBC Dobruška 16 116:46 42
2. FBC Trutnov (DTJ) 16 127:69 31
3. Florbal Náchod 16 150:71 30
4. FBK Jičín 16 116:66 28
5. Dvůr Králové nL 14 151:57 27
6. SION HK 14 60:135 13
7. Chlumec nad Cidlinou 14 66:145 7
8. Hvězdy Česká Skalice 14 24:221 0
Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

15.08.2020Vojtěch Krejčí (19)

19.08.2020Tomáš Kopecký (24)

20.08.2020Dan Kazda (22)

Hlavní partner
Primátor Pivovar Náchod Město Náchod MŠMT
Partner
Královéhradecký kraj Regina, a.s. Integraf, s.r.o. FATPIPE Burik team element Mizuno GATORADE CASIA TOUR NSYS Tejpy.cz Vella Swenbee

© 2020 Florbal Náchod - Všechna práva vyhrazena info@florbalnachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 193144
Posledních 30 dnů: 1386 | Posledních 7 dnů: 357 | Poslední den: 58