Národní liga mužů - 15. kolo - SH TJ Náchod
21.12. 20:00 Florbal Primátor Náchod vs. Wizards DDM Praha 10 7:5 online

Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 6. kolo - Sportovní Areál Jičín
22.12. 09:40 FbK Orlicko-Třebovsko vs. Florbal Primátor Náchod
22.12. 11:10 Sokol Chlumec nad Cidlinou vs. Florbal Primátor Náchod
22.12. 12:40 Florbal Primátor Náchod vs. FBK Jičín Rumcajsové

AKTUALIZACE

22.12. 14:50
Poslední turnaj letošního kalendářního roku odehráli Mladší žáci. Ti na velkém pětkovém hřišti v Jičíně nastoupili proti týmům FbK Orlicko Třebovsko, Sokol Chlumec nad Cidlinou a domácímu Jičínu.

22.12. 14:30
Komletní fotogalerii ze včerejšího vítězného zápasu mužského Áčka proti Wizards DDM Praha 10 naleznete zde. Za fotky děkujeme Matouši Nýčovi.

21.12. 22:25
Poprvé od 28. října náchodský elitní tým naplno bodoval. Úvod dnešního utkání proti pražským Wizards sice Rytířům nevyšel, ještě do konce první části však dokázali otočit z 0:2 na 3:2 a poté již utkání kontrolovali. Hosté až v samotném závěru při hře bez brankáře upravovali na kosmetických 7:5, o tři body však Náchodské nepřipravili.

Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka:
"Prvních a posledních 5 minut trochu kazí dojem z jinak povedeného výkonu. Jsem moc rád, že jsme po dobu zbylých 50 minut dokázali navázat na poslední utkání. Zisk tří bodů je odměnou za naši práci v posledních týdnech, věřím, že na naše poslední výkony dokážeme navázat i v novém roce. íky soupeři za utkání a fanouškům za podporu. Všem hráčům, fanouškům a rodičům přeji klidné svátky a do nového roku všechno nejlepší."