Torpédo Havířov

Florbal Náchod

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Poslední zápas 29.02.2020

SH ZŠ Dobiášova Liberec 

ACEMA Sparta Praha

ACEMA Sparta Praha

24:1
(7:0, 7:1, 10:0)

Florbal Primátor Náchod

Florbal Náchod

Na Mladou Boleslav dorost nebude vzpomínat v dobrém

 

 

 

 

 

Náchodští dorostenci A o uplynulém víkendu sehráli minulou sobotu dvě utkání 2. koše 1. ligy dorostenců

 

Florbal Primátor Náchod vs. FC Bučis team 2:9

(0:4, 2:1, 0:4), branky Náchoda: Špaček, Winter

 

V rámci prvního zápasu nedělního turnaje nastoupil náchodský tým dorostenců proti pražskému FC Bučis. Na tento turnaj odjel autobus se značně obměněným kádrem, protože kvůli nemocem a souběžně hrajícím zápase juniorů v Českých Budějovicích chybělo hned 10 hráčů. I přes absence a účast převážně mladších hráčů i na úkor výsledku chtěl Náchod prezentovat aktivní hrou na míčku a napadáním. Tato hra dělala pražskému celku potíže, nicméně štěstěna byla na soupeřově straně a po jednom nedůrazu a třech nešťastných odrazech od mantinelu, kdy nebylo řádně rovnané hřiště, musel Adam Poláček tahat z branky celkem 4x míček. 

Na začátku druhé třetiny Bučis hned na začátku využil nekoncentraci náchodských obránců při dostupování a zvýšil již na 0:5. Náchod nicméně i přes to pokračoval v tlaku a vynutil si přesilovou hru, kterou po krásné kombinaci zakončil Špaček. Pár minut na to využil dobrou rozehrávku náchodských Winter. Bohužel další Náchodské šance a tlak vyšly vniveč, protože většina našich střel končila za mantinelem nebo na břiše soupeřova golmana.

Ve třetí třetině už začala být zjevná únava ze dvou třetin, kdy docházely síly proti fyzicky a silově lépe připravenému soupeři. Mladíci z východu Čech se sice snažili hrát aktivně a napadat, ale díky únavě a lepším fyziologickým dispozicím starších hráčů z Bučisu se nedokázali tolik prosadit a začali prohrávat osobní souboje hlavně v obranné fázy, kdy soupeři stačila jednoduchá klička pomocí prohození k přehrání 1 vs. 1 náchodských hráčů. Z toho padly všechny 4 góly Bučisu, na který náchodští nedokázali bohužel najít odpověď a museli odejít z porážkou 2:9

 

Florbal Primátor Náchod vs. FbŠ Bohemians 2:13

(0:4, 1:6, 1:3), branky Náchoda: Špaček, Poštolka

 

Ve druhém zápase náchodské čekal pražský Bohemians, který letos zatím hraje oproti svým očekáváním. I přes zvučné jméno soupeře část náchodských hráčů od začátku zápasu přistoupila laxně a to se projevilo i na obrazu zápasu. I přes soupeřovu kvalitu se s ním dalo hrát, pokud chtěla celá pětka. Bohužel se našel ve většině střídání většinou jeden hráč, který snahu ostatních potopil neplněním taktických pokynů. Pokud zahrála dané střídání celá pětka, tak si kluci vypracovali pěknou šanci, nebo donutili soupeře ke ztrátě míčku. To se však bohužel v zápase vyskytovalo minimálně. V první třetině celkem Náchod 4x inkasoval, kdy řetězec událostí vedoucí ke gólu vždy odstartovala nedůslednost jednoho náchodského hráče.

Druhá třetina pokračovala obdobně jako ta první, kdy šance v pohodě hrajícího soupeře nestíhala pokrýt ani dobře chytající Kašparová. Bohužel pro Primátory Bohemka dokázala v podstatě každou chybu potrestat a odcházela do posledního dějství s luxusním náskokem devíti branek. 

Ve třetí třetině se více začaly plnit pokyny plnit a vedlo to k příjemnějšímu obrazu hry. Avšak v pohodě hrající Bohemka dokázala utkání dovést do vítězného konce. I přes značně oslabenou a omlazenou sestavu se se soupeřem dalo hrát a utkání nemuselo být tak jednoznačné. Bohužel proti takto silnému nelze polevit v úsilí a snaze, protože jej hned potrestá, třebaže to je jeden hráč z celé pětky

Náchod po jedné remíze a třech porážkách skončil ve druhém koši poslední. Další turnaj čeká mladé naděje náchodského florbalu v sobotu 18.1., kdy pojedou na turnaj, který s největší pravděpodobností bude pořádat pražský Bučis team.

Diskuze k článku

ligová tabulka

1. FBC Dobruška 16 116:46 42
2. FBC Trutnov (DTJ) 16 127:69 31
3. Florbal Náchod 16 150:71 30
4. FBK Jičín 16 116:66 28
5. Dvůr Králové nL 14 151:57 27
6. SION HK 14 60:135 13
7. Chlumec nad Cidlinou 14 66:145 7
8. Hvězdy Česká Skalice 14 24:221 0
Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

15.08.2020Vojtěch Krejčí (19)

19.08.2020Tomáš Kopecký (24)

20.08.2020Dan Kazda (22)

Hlavní partner
Primátor Pivovar Náchod Město Náchod MŠMT
Partner
Královéhradecký kraj Regina, a.s. Integraf, s.r.o. FATPIPE Burik team element Mizuno GATORADE CASIA TOUR NSYS Tejpy.cz Vella Swenbee

© 2020 Florbal Náchod - Všechna práva vyhrazena info@florbalnachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 193144
Posledních 30 dnů: 1386 | Posledních 7 dnů: 357 | Poslední den: 58