Torpédo Havířov

Florbal Náchod

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Poslední zápas 08.03.2020

SH TJ Náchod 

Florbal Primátor Náchod

Florbal Náchod

5:6
(2:2, 1:3, 2:1)

Florbal Benešov

Benešov

Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK - 38

Přinášíme Vám další Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK.

 

 

 

 

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 2. kolo - SH TJ Náchod
20.9. 10:00 Florbal Primátor Náchod vs. TJ Turnov 7:3 online

 

CE soutěž juniorů - 3. kolo - SH Třebeš Hradec Králové
21.9. 10:00 FbC Hradec Králové vs. Florbal Primátor Náchod 5:3 online

 

CE soutěž juniorů - 4. kolo - SH TJ Náchod
22.9. 15:00 Florbal Primátor Náchod vs. Sokoli Pardubice 4:7 online

 

Královéhradecká liga mladších žáků 5+1 - 1. kolo - Sportovní Areál Jičín
22.9. 09:40 Florbal Primátor Náchod vs. Sokol Chlumec nad Cidlinou
22.9. 10:30 FBK Jičín Rumcajsové vs. Florbal Primátor Náchod
22.9. 12:00 Florbal Primátor Náchod vs. FbK Orlicko-Třebovsko

 

Královéhradecká liga mladších žáků 3+1/3+1 - 2. kolo - ASVA Jaroměř
22.9. 09:40 FBC Dobruška vs. Florbal Primátor Náchod
22.9. 11:10 Florbal Primátor Náchod vs. FBC Trutnov (DTJ)
22.9. 12:00 Florbal Primátor Náchod vs. TJ Sokol Jaroměř

AKTUALIZACE

22.9. 19:55
V pátek odehráli Rytíři historicky první utkání pro školáky, na které se přišlo podívat 345 diváků. Jak vnímali tuto akci samotní hráči?

Marek Čížek: Zápas jsem si užil a atmosféra byla super. Byla to super zkušenost, zahrát si takovýhle netypický zápas. Oceňuji i Páju Chudomského jako hlasatele, který tomu doázal dodat potřebný náboj.

 

 

 

 

 

 

Miloš Macháček: "S podobnou akcí jsem se nikdy nesetkal a nevěděl jsem, co od toho očekávat. Neskutečně povedená akce a hlasitá podpora z řad dětí, díky které jsme se vůbec neslyšeli na hřišti, nás dohnala k důlěžitým třem bodům a skvělému startu do ligy. Doufám, že takovou akci jsem nezažil naposled. Díky všem zúčastněným a organizátorům!!!"

 

 

 

 

 

Jiří Vlček: "Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a vedení škol, že nám umožnili uspořádat a sehrát takovéto utkání. Elektrizující atmosféru, kdy nebylo na hřišti slyšet vlastního slova, hráč nezažije každý den. Utkání jsem si jako hráč velmi užil."

 

 

 

 

 

 

Lukáš Slabý: "Byl to skvělý zápas, kde jsme měli úžasnou podporu. Před zaplněnou halou se vždy hraje lépe a včera nám to pomohlo k výhře."

 

 

 

 

A jak dopadly další zápasy druhého kola Národní ligy - západ?

  • FbC Plzeň - Bivoj Litvínov 13:2
  • Bučis Team - Wizards Praha 7:8pn
  • Traverza Mukařov - Panthers Praha 8:7p
  • Orka Čelákovice - Florbal Benešov 7:5
  • Králův Dvůr - Kobylisy 6:5

 

22.9. 19:30
Ani ve třetím zápase Celostátní soutěže junioři nebodovali. Tentokrát proti Pardubicím nesehráli vůbec špatný zápas, zradila je však koncovka. Přestože svého soupeře přestříleli 40:26, prohráli 4:7. O dvě branky Náchoda se postaral Marek Svoboda, po jedné zaznamenali Daniel Kříž a Vojtěch Železo. Po třech kolech je tak v kvalifikační skupině stále bez bodu, zatímco Sokoli doposud nepoznali hořkost porážky.

 

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"Prospaných prvních deset minut a naše špatná kvalita v zakončení nás stála opět body. Chválím kluky za obrovské nasazení a bojovnost po 50 minut zápasu, škoda jenom našeho bídného zakončení poctivě vypracovaných šancí. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání."

 

Komentář trenéra Pardubic Milana Randy:
"Tři body fajnový, nicméně dnes velké trápení. Jen díky nemohoucnosti náchodských v zakončení a výbornému Denemarkovi je konečný stav takový, jaký je. Doufám, že za týden předvedeme diametrálně odlišný výkon."

 

22.9. 13:40
Mladší žáci dnes hrají souběžně na dvou turnajích a tak dostali příležitost ukázat své kvality také někteří Elévové. Foto je z turnaje z Jaroměře, kde se naši hráči utkali na hřišti 3+1 s Dobruškou, Trutnovem a domácím týmem.

 

22.9. 13:30
Junioři prohráli i ve druhém zápase kvalifikace o Extraligu. Na FbC Hradec Králové na soupeřově palubovce nestačili a prohráli 5:3.

 

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"Obrovskou bojovnost a nasazení nám díky špatné efektivitě v zakončení na body nestačilo. Od 5. minuty v devíti lidech jsme si vypracovali více gólových příležitostí než soupeř, bohužel pro nás Hradec dnes opět podržel dobře chytající Charouz. Svým hráčům smekám klobouk za dnešní výkon. Děkuji soupeři za férové utkání.

 

Komentář trenéra Hradce Králové Tomáše Pokorného:
"Zasloužené tři body, tím to ale bohužel končí. Máme problém s nasazením, s bojovností, hrajeme na půl plynu a ještě to chceme hrát do prázdné kuchyně. Budeme se muset zase probrat a začít pracovat na plno! Soupeři děkuji."

 

 

20.9. 12:30
Historicky první School Match pořádaný náchodským florbalovým klubem se vydařil jak organizačně, tak výsledkově. Na zápas si našlo cestu skvělých 345 diváků, kteří v těžkých chvílích pomohli domácímu týmu. V první třetině totiž Turnovští Náchod přehrávali, v polovině utkání se však karta obrátila. Náchod nakonec i zásluhou hattricku Jana Světlíka a premiérových dvou branek v dresu mužského Áčka Davida Cejnara zvítězil 7:3 a připsal si do tabulky Národní ligy západ další tři body.

 

Komentář hrajícího trenéra hostů Antonína Palatínuse:
"První polovinu zápasu jsme v zápase dominovali, ale bez gólů je to k ničemu. Poté nás srazily neproměněné přesilovky a řada laciných gólů. Když se na gól nadřete jako my dneska a ještě na šest ze sedmi přihrajete soupeři neskutečnou chybou, tak prostě prohrajete. S řadou věcí jsem i přesto spokojen. Díky soupeři za zápas a pozvání na netradiční a zajímavou akci."

 

Kometář trenéra domacích Tomáše Třešňáka:
"Vstup do zápasu nám nevyšel podle představ. V tu chvíli nám neskutečně pomohli fanoušci. Od druhé třetiny jsme měli utkání jednoznačně pod kontrolou a zaslouženě jsme ho dovedli do vítězného konce. Vstup do sezony se nám povedl, ale musíme pracovat dál, protože naše hra rozhodně bez chyb není!!! Ještě jednou chci poděkovat všem zúčastněným školám. Podpora byla neskutečná!"

 

 

19.9. 19:00
Před námi je další florbalový víkend! Muži A odehrají v pátek historicky první náchodský School Match, ve kterém se utkají s Turnovem. Oběma mužstvům se vstup do letošního ročníku Národní ligy vydařil a tak můžeme očekávat zajímavou florbalouvou podívanou. Preview k utkání čtěte zde.

Juniory čekají regionální derby s Pardubicemi a Hradcem Králové, v permanenci budou Mladší žáci posíleni řadou Elévů, neboť v jeden hrací den hrají obě naše družstva. Sledujte VÍKENDOVÝ ŽIVÝ ČLÁNEK a nic Vám neunikne.

 

 

Diskuze k článku

ligová tabulka

1. FBC Dobruška 16 116:46 42
2. FBC Trutnov (DTJ) 16 127:69 31
3. Florbal Náchod 16 150:71 30
4. FBK Jičín 16 116:66 28
5. Dvůr Králové nL 14 151:57 27
6. SION HK 14 60:135 13
7. Chlumec nad Cidlinou 14 66:145 7
8. Hvězdy Česká Skalice 14 24:221 0
Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

06.06.2020Beata Seibertová (10)

07.06.2020Filip Pajkrt (20)

08.06.2020Matěj Stuchlík (21)

Hlavní partner
Primátor Pivovar Náchod Město Náchod MŠMT
Partner
Královéhradecký kraj Regina, a.s. Integraf, s.r.o. FATPIPE Burik team element Mizuno GATORADE CASIA TOUR NSYS Tejpy.cz Vella Swenbee

© 2020 Florbal Náchod - Všechna práva vyhrazena info@florbalnachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 189256
Posledních 30 dnů: 3295 | Posledních 7 dnů: 748 | Poslední den: 90