Torpédo Havířov

Florbal Náchod

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Poslední zápas 29.09.2019

SH TJ Náchod 

Florbal Primátor Náchod

Florbal Náchod

5:9
(0:1, 2:4, 3:4)

FbC Hradec Králové

FbC Hradec Králové

Tomáš Třešňák hodnotí turnaj Prague Games

Dalším z trenérů, který zhodnotil působení svého týmu na největším mládežnickém florbalovém turnaji Prague Games je Tomáš Třešňák. Ten okomentoval působení týmu B17 BLACK.

 

 

 

 

Zhodnocení turnaje Prague Games trenéra kategorie B17 BLACK Tomáše Třešňáka:

Rozlosování turnaje nás poslalo do velmi těžké a zárověň atraktivní skupiny, kde jsme změřili síly s finským týmem TR Electronic, švédským týmem Ingarö IF a českým týmem FK Slovan Jindřichův Hradec. Hned na úvod nás čekala velká výzva v podobě finského týmu. Do zápasu jsme vstoupili s tím, že chceme hrát aktivně i za cenu nějakých chyb. To se nám po celý turnaj dařilo. I přesto jsme na soupeře nestačili, finský výběr byl velmi kvalitní po všech stránkách a porazil nás 2:12. Jen pro představu, tento tým vyhrál v roce 2018 PRAGUE GAMES v kategorii B16 a ovládl i letošní ročník 2019 to už v kategorii B17. Tento zápas nás srovnal s absolutní světovou špičkou a všichni hráči mohli naživo vidět, v čem se soupeři vyrovnají a na čem mají dále pracovat.

Ve druhém utkání jsme změřili síly s týmem Jindřichova Hradce. Pokračovali jsme v plnění cílů, které jsme si před turnajem stanovili. Díky aktivitě jsme si vytvářeli spousty šancí a zápas vyhráli 5:0. Zápas byl úplně jiný než ten první, ale díky týmovému pojetí jsme se s ním dokázali popasovat.

Druhý den na nás čekal švédský tým INGARÖ. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Aktivní hrou jsme soupeře zaskočili a ujali se vedení 2:0. Soupeř v další fázi utkání ale díky své kvalitě s šíři kádru dokázal utkání otočit a zápas vyhrát 2:7.

V prvním kole play-off jsme se střetli s druhým týmem Náchoda v této kategorii. Všichni hráči se z tréninků během sezony dokonale znají, takže nikdo nemohl nikoho překvapit a zápas se tak nesl v tomto duchu. Tým BLACK zvítězil v zápase 12:0.

V pro nás posledním utkání turnaje jsme narazili na další švédský tým Ledberg Innebandy. V první části byl zápas velmi vyrovnaný a ta tak skončila 0:0. Branky začaly padat až v druhé půlce, kdy soupeř dokázal proměnit své šance, zatímco my nikoli. Díky tomu zvítězil 6:1 a postoupil do další fáze turnaje. Pro nás turnaj bohužel skončil.

Před turnajem jsme si vytyčili dva hlavní cíle, které jsme chtěli, aby se v naší hře objevovaly. Z tohoto pohledu jsem s výkony jednotlivých hráčů spokojen. Turnaj nám ukázal na čem máme dále pracovat a v čem se můžeme posouvat.

Je to asi dílem náhody, ale jsem rád, že jsme v posledních dvou letech potkali na turnaji v kategorii B17 s těmi nejlepšími týmy. V roce 2018 jsme vypadli s pozdějším vítězem TEAM ZONEFLOORBALL. Letos jsme během turnaje změřili síly s pozdějším vítězem TR Electronic a navíc další dva z našich soupeřů se dostali mezi posledních 8 týmů celého turnaje - Ingarö IF a Ledberg Innebandy. Tyto zápasy jsou perfektní zpětnou vazbou. Ukazují silné stránky a odhalují i ty slabé.

Zápasy s mezinároním přesahem jsou pro všechny krokem vpřed i přesto, že kolikrát je tento střet hodně tvrdý. Především díky tomu na PRAGUE GAMES jezdíme. Mezinárodní konfrontace je pro nás velmi důležitá. Dalším pro nás důležitým bodem jsou společné zážitky, kterým během pár dní turnaje získá každý spoustu.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří hráli a reprezentovali náše týmy a klub na tomto turnaji. Kluci odvedli maximum svých možností a zase se posunuli o kousek dál než byli. Dále bych chtěl poděkovat všem rodičům za podporu buď v hledišti nebo i za to, že umožní dětem se takového turnaje zúčastnit.

 

Na turnaji Prague Games 2019 v kategorii B17 v týmu BLACK reprezentovali:
Dominik Hanuš, David Cejnar, Tomáš Poupa, Martin Brejtr, Jáchym Cejnar, Daniel Kříž, Lukáš Jirásek, Marek Svoboda, Michael Havran, Nikolas Osifčin, David Špaček, Jakub Vysoký, David Ulich, Vojtěch Železo, Matěj Hnízdil

Diskuze k článku

ligová tabulka

1. Pardubice 4 30:10 12
2. FbC Hradec Králové 4 17:21 6
3. Florbal Náchod 4 15:31 0
Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.10.2019Jiří Knettig (16)

18.10.2019Jindřich Donaj (42)

18.10.2019Marek Libřický (28)

Hlavní partner
Primátor Pivovar Náchod Město Náchod MŠMT
Partner
Královéhradecký kraj Regina, a.s. Integraf, s.r.o. FATPIPE Burik team element Mizuno GATORADE CASIA TOUR NSYS Tejpy.cz Vella Swenbee
Oficiální partner 1.ligy mužů
Rotor

© 2019 Florbal Náchod - Všechna práva vyhrazena info@florbalnachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 162904
Posledních 30 dnů: 4247 | Posledních 7 dnů: 1023 | Poslední den: 139