KB liga juniorů, skupina B - 15. kolo - Městská SH Chomutov
9.2. 13:45 Florbal Chomutov vs. Florbal Primátor Náchod 16:9 online

2. liga dorostenců, skupina 4 - 10. kolo - SH TJ Náchod
9.2. 09:00 Orel Přelouč vs. Florbal Primátor Náchod B 8:24 online
9.2. 14:00 Florbal Primátor Náchod B vs. DDM Holice 4:7 online

Liga starších žáků, skupina 4A - 7. kolo, 1. koš - Tréninkové centrum Pardubice
10.2. 09:00 Sokol Pardubice B vs. Florbal Primátor Náchod 2:7 online
10.2. 10:20 Sokol Pardubice vs. Florbal Primátor Náchod 4:3 online
10.2. 12:20 Florbal Primátor Náchod vs. FTC Vysoké Mýto 5:4 online
10.2. 13:40 Florbal Primátor Náchod vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší 10:4 online

AKTUALIZACE

10.2. 15:20
Starší žáci končí na turnaji prvního výkonnostního koše v Pardubicích na skvělém druhém místě. Poradili si s pardubickým Béčkem, Vysokým Mýtem i Rtyní. Jedinou porážku zaznamenali s Áčkem Sokola Pardubice, kterému podlehli těsně 4:3.

9.2. 20:45
Muži A uhráli důležité vítězství v Litvínově a připsali si do tabulky cenné tři body. Po první třetině vedl Litvínov 2:0, Náchodští však na začátku druhé vyrovnali a nastala přetahovaná a o výsledku zápasu se rozhodlo až v samotném závěru. 50 sekund před koncem využil přesilovku dalekonosnou střelou Filip Geisler a v závěru vítězství Náchoda stvrdili ještě gólem do prázdné branky Vojtěch Bureš a gólem z trestného střílení Josef Čejpa. Náchod zvítězil 4:7 a svého soupeře stlačil na poslední místo.

Komentář trenéra hostujících (p. Tomáš Třešňák):
"Jsem rád, že jsme v 60ti minutách potvrdili svojí kvalitu a z horké litvínovské půdy si odvážíme všechny 3 body. Výhru si dnes užijeme a hned v pondělí se začneme připravovat na další zápas. Ještě nic není hotové. Děkuji soupeři za utkání."